Bituminės čerpės – ar jomis verta dengti stogą?

Bituminės čerpės – tai stogo danga išpopuliarėjusi XXI amžiuje. Tai įprastas būdas turėti šiuolaikišką, elegantišką, lengvą ir estetiškai atrodantį stogą.

Koks skirtumas tarp medinio garažo ir metalinio?

Planuojate statyti garažą ir niekaip nepavyksta priimti sprendimo kokį garažo tipą pasirinkti?

Ką būtina žinoti apie polinius pamatus?

Pamatai – tai viena iš svarbiausių statinio dalis, kurių paskirtis perduoti pastato apkrovą gruntui, esančiam po šia konstrukcija.

Kaip pritaikyti sodo namelį visiems metų laikams?

Sodo nameliai XXI amžiuje asocijuojasi ne tik su vasaros laikotarpiu, daržų ravėjimu, buvimu gamtoje, bet ir gyvenamuoju objektu.

Sodo namelio statyba

Sodo namelis gali tapti puikiai investicija tam, kuris mėgsta laiką leisti gamtoje ar tiesiog trumpam nori ištrūkti nuo miesto šurmulio.

Didesnis ar mažesnis sodo namelis?

Sodo namelis puiki vieta pailsėti šiltais vasaros vakarais ar paatostogauti ir atsigauti nuo miesto ir savo galvos chaoso – susitvarkyti mintys. 

Mediniai sodo nameliai

Žmonės mėgsta pabėgti nuo miesto šurmulio ir pabūti ramioje aplinkoje.

Funkcionalus vasarnamio įrengimas

Jau daugiau kaip 20 metų atidžiai klausomės savo klientų pageidavimų ir pildome jų svajones – turėti savo namą, savo privačią erdvę ir širdžiai mielą vietą kokybiškam poilsiui ar nuolatiniam gyvenimui.

Greitas medinių namelių pastatymas

Turėti nuosavą namą – daugelio svajonė. Ypač ji aktuali tiems, kurie gyvena daugiabučiuose ir svajoja apie galimybę daugiau laiko praleisti gamtos apsuptyje.  

Daugiafunkciniai nameliai iš medžio

Uždaroji akcinė bendrovė „TRIJADĖ“ jau daugiau kaip 20 metų gamina, stato ir, padeda įrengti aukštos kokybės daugiafunkcinius namelius iš medžio.