Medinis vasarnamis – privalumai ir trūkumai

Medinis vasarnamis yra vienas populiariausių ir paklausiausių konstrukcinių pastatų tipų įvairiose pasaulio šalyse, įskaitant ir Lietuvą.

Dalykai, kuriuos reikia patikrinti apšiltintame mediniame garaže pavasarį ir vasarą

Pavasarį ir vasarą mediniai garažai reikalauja ypatingos priežiūros, kad būtų galima išvengti galimų problemų ir užtikrinti tinkamą šių pastatų kokybę.

Ar įmanoma pastatyti sodo namelį ankstyvą pavasarį?

Daugelis nori atnaujinti savo turtą, ypač ankstyvą pavasarį.

Kaip apsaugoti sodo namelį nuo vagių?

Sodo nameliai dažnai tampa brangių įrankių, maisto atsargų ir kitų vertybių saugykla.

Sodo nameliai visiems metų laikams

Sodo nameliai tampa vis populiaresni ne tik kaip vasaros poilsiavietės, bet ir kaip komfortiškos erdvės visais metų laikams.

4 būdai, kaip paruošti sodo namelį šaltajam sezonui

Sodo namelio paruošimas šaltajam sezonui tampa svarbia užduotimi, siekiant išsaugoti ne tik pastato struktūrą, bet ir visą namelį.

Vasarnamio išsirinkimas ir naudojimo būdai

Vasarnamis – puiki vieta praleisti šiltas vasaros dienas. Kiekvienais metais vasarnamis tampa vis populiaresniu pasirinkimu pirkėjų tarpe.

Kodėl verta įsigyti medinį sandėliuką?

Medinis sandėliukas - viena iš geriausių patalpų tuo metu nenaudotiniems daiktams sandėliuoti.

Medinio namelio įsirengimo privalumai

Mediniai nameliai yra vienas iš geriausių pasirinkimų norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio ir susikurti jaukią aplinką.

Mūrinis sodo namelis ar medinis sodo namelis?

Mūrinis ir medinis sodo namelis taps puikiu pasirinkimu jeigu norėsite pabėgti nuo miesto šurmulio ir norėsite būti gamtos apsuptyje.

Medinis garažas automobiliui, kaip jį prižiūrėti?

Medinis garažas - praktiškas pasirinkimas laikyti savo automobilį.

Medinio vasarnamio apšiltinimas ir energijos taupymas

Vasarnamių sezonas – laikas, kai daugelis žmonių keliauja į gamtos supamus medinius namus, norėdami pabėgti nuo miesto šurmulio ir kasdienių rūpesčių.

Kaip prižiūrėti medinį sandėliuką?

Mediniai sodo sandėliukai yra puikus būdas saugoti įvairius daiktus nuo netikėčiausių oro sąlygų poveikio, jie netgi gali būti naudojami kaip nedidelės darbo patalpos.

Ar galiu ant savo sodo namelio įsirengti saulės baterijas?

Saulės baterija, dar kartais vadinama „namų baterija“, yra įrenginys, kuris kaupia elektros energiją vėlesniam naudojimui.

10 priežasčių kodėl jūsų sodui reikalingas šiltnamis

Šiltnamis – vienas populiariausių sodo statinių kurį verta įsigyti kiekvienam turinčiam nuosavą žemės plotą.

7 naudingi patarimai, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš perkant medinį sodo namelį

Sodo namelis – vienas iš protingiausių ir populiariausių pasirinkimų, siekiant soda paversti komfortišku ir tinkamu leisti laiką su šeimos nariais, draugų ar kolegų kompanijoje.

4 patarimai, kaip įsigyti svajonių sodo namelį

Sodo namelis – tai atgaiva jūsų kūnui ir sielai. Pasibaigus darbo dienai dažnas gyvenantys mieste nori pabėgti nuo miesto šurmulio.

Kokie yra medinių sandėliukų privalumai ir trūkumai?

Lauko pastogės statyba yra puikus būdas pridėti daugiau vietos kieme ir išlaikyti tvarką, tačiau sunkiausia yra nustatyti, kokios medžiagos norite.

Kaip tinkamai prižiūrėti medinį vasarnamį?

Nors jaukaus rąstinio namelio ar trobos idėja daugumai skamba patraukliai, vis mažiau žmonių ryžtasi statyti tokias konstrukcijas dėl medienos atsparumo aplinkos elementams, kad ir kokie patrauklūs yra vasarnamiai.

Kaip pasirinkti tinkamą medinio vasarnamio projektą?

Sodo namelis gali būti idiliška susitikimų vieta arba praktiška sandėliavimo patalpa.

Kodėl verta rinktis nedidelį sodo namelį?

Sodo nameliai – tai puikus pasirinkimas norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio, mėgstantiems ramybę bei būvimą gamtos apsuptyje.

Kaip apsaugoti savo medinį sodo namelį nuo vasaros karščių?

Sodo nameliai – tai puiki atsigavimo, minčių susidėliojimo, laiko leidimo vieta su šeima ar bičiuliais. Nameliai itin populiarus pasirinkimas vasaros metu, kadangi čia galima pailsėti, skaniai pavalgyti ar išsinuomoti namelį atostogų metu.

7 priežastys, kodėl mediniai sodo nameliai yra geriausias pasirinkimas

Sodo nameliai – tai nesenstanti klasika. Sodo namelius vieni statosi norėdami pabėgti nuo miesto šurmulio, kiti statosi kaip gyvenamuosius namus ir juose apsigyvena.

Bituminės čerpės – ar jomis verta dengti stogą?

Bituminės čerpės – tai stogo danga išpopuliarėjusi XXI amžiuje. Tai įprastas būdas turėti šiuolaikišką, elegantišką, lengvą ir estetiškai atrodantį stogą.

Koks skirtumas tarp medinio garažo ir metalinio?

Planuojate statyti garažą ir niekaip nepavyksta priimti sprendimo kokį garažo tipą pasirinkti?

Ką būtina žinoti apie polinius pamatus?

Pamatai – tai viena iš svarbiausių statinio dalis, kurių paskirtis perduoti pastato apkrovą gruntui, esančiam po šia konstrukcija.

Kaip pritaikyti sodo namelį visiems metų laikams?

Sodo nameliai XXI amžiuje asocijuojasi ne tik su vasaros laikotarpiu, daržų ravėjimu, buvimu gamtoje, bet ir gyvenamuoju objektu.

Sodo namelio statyba

Sodo namelis gali tapti puikiai investicija tam, kuris mėgsta laiką leisti gamtoje ar tiesiog trumpam nori ištrūkti nuo miesto šurmulio.

Didesnis ar mažesnis sodo namelis?

Sodo namelis puiki vieta pailsėti šiltais vasaros vakarais ar paatostogauti ir atsigauti nuo miesto ir savo galvos chaoso – susitvarkyti mintys. 

Mediniai sodo nameliai

Žmonės mėgsta pabėgti nuo miesto šurmulio ir pabūti ramioje aplinkoje.

Funkcionalus vasarnamio įrengimas

Jau daugiau kaip 20 metų atidžiai klausomės savo klientų pageidavimų ir pildome jų svajones – turėti savo namą, savo privačią erdvę ir širdžiai mielą vietą kokybiškam poilsiui ar nuolatiniam gyvenimui.

Greitas medinių namelių pastatymas

Turėti nuosavą namą – daugelio svajonė. Ypač ji aktuali tiems, kurie gyvena daugiabučiuose ir svajoja apie galimybę daugiau laiko praleisti gamtos apsuptyje.  

Daugiafunkciniai nameliai iš medžio

Uždaroji akcinė bendrovė „TRIJADĖ“ jau daugiau kaip 20 metų gamina, stato ir, padeda įrengti aukštos kokybės daugiafunkcinius namelius iš medžio.