Koks skirtumas tarp medinio garažo ir metalinio?

 • Koks skirtumas tarp medinio garažo ir metalinio?

  Planuojate statyti garažą ir niekaip nepavyksta priimti sprendimo kokį garažo tipą pasirinkti?

  Norime jums padėti! Garažų tipai skirstomi į mūrinius, betoninius, medinius, plytinius ir metalinius. Vieni iš populiariausių ir statomų garažų yra mediniai ir metaliniai garažai. Rinktis kokį garažą statytis rekomenduojama atsižvelgus į turimą biudžetą, garažo atsparumą aplinkos veiksniams ir erozijai. Taip pat svarbu išsiaiškinti ar garažo statybai reikalingas statinių leidimas, nes jeigu jis reikalingas – statybų procesas truks ilgiau. O dabar norime trumpai aptarti medinius ir metalinius garažus, tam, kad išsirinkti būtų paprasčiau.

  Mediniai garažai yra vieni iš patvariausių, bet ir brangiausių garažo variantų. Pasirinkus statyti medinį garažą svarbu įvertinti medienos storį. Kuo storesnė mediena tuo garažas bus tvirtesnis. Šio garažo statymas reikalauja daug laiko ir pastangų, tačiau jūsų automobilis bus apsaugotas nuo drėgmės ir kitų neigiamų aplinkos sąlygų. Pasistačius medinį garažą specialistai rekomenduoja jį perdažyti kas kelerius metus, kad mediena nepradėtų pūti ir garažas išlaikytų savo paskirtį.

  Metaliniai garažai yra kur kas pigesnis variantas dėl savo lengvumo ir paprastesnio statymo būdo. Medinio garažo statybai rekomenduojama samdyti specialistus, o metalinį garažą pirkėjas gali pasistatyti pats per kelias dienas. Tačiau statant, bet kokio tipo garažą, visada rekomenduojama kreiptis į specialistus ar šias paslaugas teikiančias įmones. Metalas pasižymi savo tvirtumu, ilgaamžiškumu ir atsparumu aplinkos sąlygoms, taip pat reikalauja mažiau priežiūros.

  Reikia nepamiršti, kad metaliniai garažai nepasižymi geriausia išvaizda ir greitai iškrenta iš konteksto. Taip pat šie garažai yra ganėtinai šalti, todėl tvarkant automobilį bus labai nekomfortiška.

  Medinio garažo pranašumai

  Medinis garažas pasižymi ne tik savo tvirtumu, bet ir turi kitų privalumų lyginant su metaliniu garažu.

  • Automobilis bus apsaugotas visapusiškai. Laikant automobilį uždaroje patalpoje automobilio savininkas išvengs nuolatinio variklio šildymo, ypatingai esant šaltiems orams. Žiemos sezonu laikant automobilį mediniame garaže išvengiama apšalusių langų grandymo, tvarkant automobilį nereikia šalti lauke ar dirbti prastomis oro sąlygomis.
  • Garažas gali tapti ne tik vieta automobiliui, bet ir kitiems, rečiau naudojamiems daiktams laikyti. Tokiu būdų nereikės įsirengti papildomų patalpų daiktams laikyti, bus palaikoma nuolatinė tvarka ir viskas bus vienoje, pasiekiamoje vietoje.
  • Medinio garažo statymas reikalauja daugiau laiko ir pastangų, tačiau jo įsirengimui nėra būtinas statybos leidimas, jeigu visus veiksmus apgalvosite tinkamai. Atskirai statomoms garažo patalpoms nėra reikalingas leidimas, jei šios neviršija 80 m² ploto ir nėra aukštesnės nei 8,5 m. Norint sutaupyti pinigų ir esant šaltiems orams iš gyvenamojo namo patekti tiesiai į garažą, rekomenduojama garažą statyti prie gyvenamojo namo sienos.

  Jeigu apsispręsti sunku

  Sunku priimti sprendimą kokį garažo tipą rinktis? Susisiekite su mūsų specialistais ir gaukite daug išsamių ir naudingų patarimų. Mums svarbu, kad statomas garažas nepareikalautų daug pastangų ir atitiktų jūsų poreikius. Atsižvelgdami į jūsų situaciją ir norus pasiūlysime pačius praktiškiausius variantus.

  Surenkami garažai yra vienas iš tinkamiausių laiko atžvilgiu mūsų siūlomų variantų. Jeigu nenorite prie garažo statybų praleisti daug laiko ieškote modernaus, minimalistinio dizaino garažo. Rinkitės jau mūsų specialistų surinktą garažą, kurį paruošime atsiėmimui per 2 - 6 savaites nuo užsakymo apmokėjimo dienos.
  Su mumis galite susisiekti elektroniniu paštu, mums paskambindami arba atvykdami tiesiai pas mus, adresu: Levaniškių g. 6, Levaniškių k., LT-33174 Molėtų r.