Garažai

 • Kaina 4000  - 7650 
  Kaina 3000  - 5900 
  Kaina 2550  - 4950 
 • DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (DUK)

 • MEDINIAI GARAŽAI

  Mediniai garažai puikiai papildys jūsų namus ir gali padidinti jūsų turto vertę. Išskirtiniai mediniai garažai yra sukurti taip, kad būtų estetiški ir itin naudingi, jie suteikia jums vietą, kur laikyti automobilį, ir vietos daiktų saugojimui lauke. Garaže galima laikyti ne tik automobilį, bet ir lauko žaislus, baseiną praėjus sezonui, dviračius.

  Kam reikalingi garažai?

  Pagrindinis garažo naudojimas yra vieta automobiliui ar motorinei transporto priemonei pastatyti nakčiai arba kai jie nenaudojami. Tai suteikia jums saugumo, kad transporto priemonė yra saugiai užrakinta ir apsaugota nuo galimos vagystės ar vandalizmo. Savo ruožtu tai gali padėti sumažinti draudimo įmokas. Transporto priemonės laikymas garaže taip pat reiškia, kad ji yra apsaugota nuo netikėtų oro sąlygų. Tai gali būti ypač naudinga šaltomis žiemos dienomis, jums nereikės leisti laiko nugramdant ledą nuo priekinio stiklo ryte, o tai ypač patogu, jei vėluojate į darbą ar norite ilgiau pamiegoti.

  Garažas nebūtinai turi būti skirtas tik automobiliams, tai labai praktiškas lauko pastatas, atviras daugeliui kitų paskirčių

  Medinis garažas gali būti ideali vieta lauko sandėliavimui sodo baldams, dviračiams, vejapjovei, sodo įrangai, lauko žaislams ir t. t. Padėjus šiuos daiktus į garažą, jie liks uždengti, todėl bus sausi ir saugūs. Niekas nenori, kad jų įrankiai surūdytų.

  Garažai puikiai tinka pastatams naudoti kaip dirbtuvėms. Jie suteikia jums daug vietos dirbti su savo automobiliu, atlikti „pasidaryk pats“ projektus ar dailidės darbus. Jei turite tam vietos, dviviečiai mediniai garažai yra puikūs, nes juose galite suteikti pastogę daugiau nei vienam daiktui. Galbūt turite antrą transporto priemonę, kurią norite apsaugoti, saugote klasikinį automobilį arba turite motociklą. Garažas taip pat gali turėti dvejopą paskirtį, nes suteikia vietos jūsų transporto priemonei, taip pat vietos atskiroms dirbtuvėms ar sandėliavimo zonoms.

  Naudojant medieną pastatas paprastai yra patrauklesnis. Taip yra todėl, kad tai natūrali medžiaga, kuri puikiai įsilies į lauko aplinką. Nėra jokios priežasties, kodėl jūsų garažas negali būti kiemo išskirtinis bruožas. Mediniai garažai gali atlikti numatytą darbą ir atrodyti gerai. Užsakytą namelį pagaminsime ir paruošime atsiėmimui per 2-6 savaites nuo užsakymo apmokėjimo dienos. Dėl konkretaus gamybos termino skambinkite arba susisiekite elektroniniu paštu.