Garantinės sąlygos

 • Mūsų gaminamiems nameliams suteikiame 24 mėnesių garantiją namelio medinei konstrukcijai ir 12 mėnesių garantiją durims, langams, stiklo paketams ir furnitūrai.

  Garantija bus taikoma, tik jeigu:

  Namelis buvo laikomas sausoje vietoje iki surinkimo.

  Namelis buvo pastatytas per 2 mėnesius nuo pristatymo / atsiėmimo datos.

  Surinkimui naudotas tinkamas pagrindas, visi nameliai turi būti surenkami tik ant tvirto ir lygaus pagrindo, atitinkančio reikalingą pamato dydį nurodytą surinkimo instrukcijoje.

  Namelis surinktas pagal surinkimo instrukciją gautą kartu su nameliu. Detalės namelio surinkimui, pateikiamos tinkamo dydžio ir jų nereikia papildomai pjaustyti ar kitaip apdoroti, išskyrus atvejus kai surinkimo instrukcijoje nurodyta kitaip.

  Namelis nebuvo modifikuotas arba kitaip pakeistas (Išpjautos sienos, įstatyti papildomi langai ir / ar durys).

  Po surinkimo namelis buvo bent du kartus padengtas medienos apsaugine danga arba nudažytas (tiek viduje, tiek išorėje) ir padengtas pakartotinai po metų (viduje ir išorėje).

  Tinkamai sumontuota stogo danga, lietvamzdžiai (Dėl nesandaraus stogo ar nutekėjimo sistemos gali kauptis drėgmė, atsirasti pelėsis).

  Namelis buvo tinkamai vėdinamas, drėgmės lygis viduje neviršija 60%.

  Tinkamai sureguliuoti / perreguliuoti vyriai, kai durys ar langai išsiplėtė / susitraukė dėl natūralių medienos savybių.

  Norime pabrėžti, kad mediena yra natūralus produktas ir tikėtina, kad ji patirs pokyčių, įskaitant tam tikrą judėjimą, deformaciją, įtrūkimus ir skilimą, ypač esant nepastovioms oro sąlygoms, tačiau tai nepažeidžia gaminio tvirtumo, todėl šiam natūraliam procesui garantija netaikoma.