Greitas medinių namelių pastatymas

 • Greitas medinių namelių pastatymas

  Turėti nuosavą namą – daugelio svajonė. Ypač ji aktuali tiems, kurie gyvena daugiabučiuose ir svajoja apie galimybę daugiau laiko praleisti gamtos apsuptyje.  

  Ištrūkti iš miesto šurmulio, mėgautis privačia erdve ir grynu oru, basomis kojomis liesti žolę – kokybiškam poilsiui, atrodo, reikia visai nedaug. Ir ši svajonė nėra sunkiai įgyvendinama, ypač, jei kalbėsime, apie medinį greitai pastatomą namelį, kurį galima įrengti savo sode, sklype, sodyboje ar, kaip papildomą statinį, kiemo teritorijoje.

  Operatyvi gamyba ir greitas surinkimas

  Namelio tipo ir projekto pasirinkimas priklausys nuo to, ar medinuką renkatės tik poilsiui (tai gali būti vasarnamis, dirbtuvėms ar kūrybinei studijai skirtas nedidelis statinys, pirtelė), ar planuojate jame gyventi ištisus metus (tokiu atveju reikės pagalvoti apie papildomą namo sienų, stogo ir grindų apšiltinimą, vėdinimo sistemą).

  Surenkami daugiafunkciniai nameliai yra nesudėtingų konstrukcijų, gaminami pagal standartinius arba individualius projektus, patogiai transportuojami į statybos vietą ir greitai surenkami.

  Jei jau apsisprendėte, ko konkrečiai norite – sandėliuko, greitai surenkamo sodo namelio, funkcionalaus vasarnamio ar pirtelės, susisiekite su mumis telefonu arba el.paštu. Mūsų įmonėje dirbantys profesionalai visada pasirengę išklausyti Jūsų lūkesčių, įsigilinti į pageidavimus ir patarti, kokio tipo medinuką rinktis, kad juo galėtumėte džiaugtis ne vienerius metus. Jūsų pasirinktą projektą mes adaptuosime pagal individualius Jūsų poreikius, paskaičiuosime gamybos ir įrengimo kainą, o mūsų meistrai kokybiškai pagamins ir atsiėmimui paruoš Jūsų užsakytą statinį per neįtikėtinai trumpą laiką - vos per 2-6 savaites.

  Daugiafunkcinio namelio pastatymui ant įrengto pamato užteks vos keleto dienų, pavyzdžiui, savaitgalio. Beje, surinktam nameliui nereikės papildomų apdailų ar dažymo.

  Daugiafunkcinių namelių statybos privalumai

  Vieni iš pagrindinių tokių greitai surenkamų medinių statinių pliusų – ekologiškas, nebrangus ir greitai įgyvendinamas sumanymas.

  Daugiafunkciniai nameliai yra priskiriami nesudėtingų statinių ir namų iki 80 m2 kategorijai, tad, jei sklypui netaikomi specifiniai apribojimai, t.y. jei sklypas nepriklauso regioninio parko, miesto ar kitai specialiuosius reikalavimus turinčiai teritorijai, statybos leidimo tokiems nameliams nereikia. Tačiau tam, kad būtumėte visiškai tikri, rekomenduojame Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos internetiniame puslapyje (VTPSI) užpildyti trumpą elektroninį klausimyną ir pasitikrinti.

  Taip pat įmanomas ir toks variantas, kuomet medinis statinys yra sumontuojamas ant specialios paletės, ko pasėkoje turėsite prie konkrečios vietos „nepririštą“ mobilų namelį. Toks “gyvenimo ant ratų” variantas ypač tinka tiems, kurie mėgsta įvairovę ir turi keletą žemės sklypų skirtingose vietose.

  Į greitai surenkamo medinio statinio bazinę kainą įeina: namelio projekto (ir reikalingų modifikacijų) parengimas, medinių statinio detalių (sienų, grindų, stogo ir terasos lentų) gamyba, langai ir durys.

  Transportavimas, statinio surinkimas ir stogo danga į namelio kainą neįskaičiuota.

  Kurį rinktis geriau – mažesnį ar didesnį?

  Apsisprendusiems dėl sodo namelio įsigijimo, dažniausiai iškyla klausimas, kokį namelį geriau rinktis – didesnį ar mažesnį. Iš savo daugiametės patirties galime pasakyti, kad svarbiausia yra ne bendras namelio plotas, o teisingas jo vidaus išplanavimas, kurį lemia pageidaujamų turėti patalpų skaičius ir paskirtis. Kuo mažesnis namelis, tuo racionaliau turėtų būti suplanuotos erdvės. Pavyzdžiui, vidinę namelio erdvę ženkliai mažina koridoriai, prieškambariai, pagalbinės patalpos. Jos apriboja šviesos patekimą į patalpas ir vizualiai jos atrodo dar mažesnės. Tačiau mūsų specialistai tikrai padės rasti patį geriausią sprendimą.

  Ilgametė patirtis

  Įmonė TRIJADĖ – tikra savo srities profesionalė, sėkmingą darbo patirtį skaičiuojanti jau daugiau kaip 20 metų. Įmonė specializuojasi įvairiausių medinių statinių gamyboje ir savo klientams gali tiek pasiūlyti standartinius greitai pastatomų namelių modelius, tiek išpildyti individualius užsakovo norus, parengiant jam individualų statinio projektą.