Sandėliukai

 • Kaina 2200  - 4850 
  Kaina 1800  - 3950 
  Kaina 2350  - 4950 
  Kaina 1550  - 3400 
  Kaina 2700  - 5750 
 • MEDINIAI LAUKO SANDĖLIUKAI

  Per pastaruosius 25 metus medienos projektavimo ir statybos pramonė patyrė didelių pokyčių. Medienos ilgaamžiškumas gali viršyti 100 metų, jei bus tinkamai paisoma specifikacijų ir konstrukcijos, o statyba iš medžio suteikia beveik begalinį lankstumą. Nuo tradicinių stulpų, sijų ir medinių rėmų konstrukcijų iki inžinerinių medienos gaminių, tokių kaip sandėliukai ir CLT yra galimybių patenkinti visus poreikius, įskaitant derinius su kitomis medžiagomis, tokiomis kaip plienas ir betonas.

  Gyvenate name, kuris turi didelį kiemą, o jums reikia vietos, kurioje galėtumėte laikyti daiktus?

  Vienas iš sprendimų, kuris atrodys gražiai ir papuoš jūsų kiemą yra sandėliukas. Sandėliukas ne tik bus gražus, bet ir talpus, dėl to turėsite kur laikyti sodo reikmenis. Taip pat sandėliukus galima išsirinkti iš daugelio pasirinkimų. Sandėliai yra tokie pat įvairūs, kaip ir keliami reikalavimai: taigi koks pastato tipas yra tinkamiausias jums?

  Tinkamo sandėliuko pasirinkimas yra svarbu

  Nesvarbu, ar dirbate automobilių ar maisto pramonėje, logistikos, statybos ar pakavimo srityse ar tiesiog norite sandėliuko kieme – sandėliui keliami įvairūs reikalavimai. Ekonomiškumas yra lemiamas veiksnys. Įmonės ir žmonės vis svarbesnę reikšmę skiria tvariai statybai. Ar pastatus galima nesunkiai iki galo išmontuoti? Kaip efektyviai galima perdirbti medžiagas?

  Kaip atsinaujinanti žaliava mediena ir tvarumas eina kartu

  Šiluma, šviesios spalvos, miško kvapas: su šiomis asociacijomis neapsiriksite. Medžiaga išsiskiria savo natūraliomis izoliacinėmis savybėmis ir suteikia malonią atmosferinę aplinką. Ypač dėl to, kad speciali celių struktūra kaupia šilumą, o ne ją išskiria, mediniams pastatams galimas net pasyvus namas ar žemi energijos standartai – sužavėtų klientų net neatbaido aukštesnės kainos.

  Kalbant apie lauko sandėliukus svarbiausia yra yra tvarumas

  Tvarumą užtikrina gerai išdžiovinus medžiagą, nes tada grybai ir pelėsiai neturi šansų. Mediena daro įspūdį ir savo svoriu, nes mediena yra lengvesnė už plieną nors ir turi didelę apkrovą. Mediena taip pat nėra pats blogiausias pasirinkimas priešgaisrinės apsaugos požiūriu, nes ugniagesių požiūriu mediena dega itin kontroliuojamai.

  Užsakytą namelį pagaminsime ir paruošime atsiėmimui per 2-6 savaites nuo užsakymo apmokėjimo dienos. Dėl konkretaus gamybos termino skambinkite arba susisiekite elektroniniu paštu.