Daugiafunkciniai nameliai iš medžio

 • Daugiafunkciniai nameliai iš medžio

  Uždaroji akcinė bendrovė „TRIJADĖ“ jau daugiau kaip 20 metų gamina, stato ir, padeda įrengti aukštos kokybės daugiafunkcinius namelius iš medžio.

  Daugiafunkcinis namelis – ko reikia būtent Jums?

  Pats daugiafunkcinio namelio pavadinimas suponuoja, kad šis medinis statinys gali turėti daugybę funkcijų arba skirtingų paskirčių. Priklausomai nuo Jūsų individualaus pasirinkimo, tai gali būti:

  • sodo namelis ar vasarnamis
  • sandėliukas
  • garažas
  • lauko virtuvė
  • pirtis
  • kūrybinė studija
  • meistro dirbtuvės
  • medžiotojų bokštelis
  • šuns būda
  • visiškai unikalus statinys, suprojektuotas atsižvelgiant į individualius kliento pageidavimus

  Didžiausias daugiafunkcinių namelių privalumas yra tas, kad jų paskirtį galite keisti priklausomai nuo savo poreikių, norų ar sezono. Vieną vasarą tai gali būti sodo namukas, o supratę, kad žemės darbai – ne jums, po kelių sezonų ten galite įsirengti jaukią pirtelę, kuria galėsite mėgautis žvarbiais rudens ar žiemos vakarais.

  Jei ieškote ramybės ir norite ištrūkti iš miesto šurmulio, miškų ar pievų apsuptyje įkurdintas nedidelis medinis namelis gali virsti Jūsų dirbtuvėmis ar studija, kurioje galėti išlaisvinti savo kūrybines galias.

  Medinis lauko statinys gali būti skirtas ir ne gyvenimui ar poilsiui, bet daiktų, įrankių ar įrangos susidėjimui. Namų kiemo teritorijoje pastatytas sandėliuko tipo namelis labai praverčia rečiau naudojamų daiktų ar didesnių apimčių įrangos laikymui. Į jį puikiai tilps žoliapjovė, trąšų barstytuvas, sodo ir daržo įrankiai, žemių ar durpių maišai, gėlių vazonai, laistytuvai ar net žiemą nenaudojama kepsninė.

  Žmonės taip pat dažnai domisi mediniais garažais, kuriuos būtų galima įrengti kiemo ar sklypo teritorijoje. Tokį medinį garažą galima pastatyti ant trinkelių, šalia paliekant laisvo ploto lauko baldams ar šezlongui. Užsakovui pageidavimui, garaže taip pat galima suprojektuoti pagalbinę patalpą daiktams ar įrangai susidėti.

  Techninės charakteristikos

  Greitai surenkamus daugiafunkcinius namelius galėsite rinktis net keliolikos modelių ir tikime, kad tikrai atrasite sau mielą variantą. Nameliai skiriasi savo išmatavimais (dydžiu ir aukščiu), stogo šlaito konstrukcija, naudingu vidaus plotu, stiklinimo variantu, gali būti su terasa ar be jos.
  Nepriklausomai nuo to, kokį daugiafunkcinio namelio modelį ir paskirtį išsirinksite, yra keletas pagrindinių juos vienijančių techninių charakteristikų:

  • dažytos yra tik pamatinės lagės, o kitos medinės namelio detalės yra natūralios ir niekuo neapdorotos
  • grindys ir stogas yra pagaminti iš 18-20 mm storio dailylenčių
  • lauko durys ir langai atsidaro į išorinę pusę. Esant individualiam pageidavimui, varstymo kryptis ir stiklinimas gali būti keičiami.

  Namelio priežiūra žiemos metu

  Daugiafunkciniai nameliai patogūs tuo, kad žiemą nereikalauja jokios priežiūros. Su sąlyga, kad namelis pastatytas atokiau nuo šlapių vietų ir medžių, jo stogas ir lietvamzdžiai yra tvarkingi ir jame niekas negyvena ne sezono metu.

  Jeigu namelyje žiemą būnama, tuomet reikėtų pasirinkti šildymo būdą – tai gali būti tiek pečius, tiek sistema oras-oras ir namelį būtinai reikėtų vėdinti. Tie, kurie namelyje gyvena ištisus metus, dažnai šiltina grindis, renkasi stogą su dvigubomis sienomis arba apšiltinimą su apkalimu iš lauko pusės.

  Individualūs projektai

  Jei pasirinkote kurį nors iš mūsų įmonės siūlomų standartinių projektų, tačiau turite papildomų pageidavimų, pavyzdžiui, norite didesnių ar mažesnių išmatavimų, pageidaujate keisti langų ar durų skaičių, norite kitokio stiklinimo būdo – mes esame lankstūs ir visada pasiruošę geriausiu būdu patenkinti užsakovo pageidavimus.

  Jei mūsų standartiniai variantai neišpildo visų Jūsų lūkesčių, drąsiai galite rinktis individualų namelio projektą.

  Jau išsirinkote savąjį? Susisiekime!