Funkcionalus vasarnamio įrengimas

 • Funkcionalus vasarnamio įrengimas

  Jau daugiau kaip 20 metų atidžiai klausomės savo klientų pageidavimų ir pildome jų svajones – turėti savo namą, savo privačią erdvę ir širdžiai mielą vietą kokybiškam poilsiui ar nuolatiniam gyvenimui.

  Esame profesionalūs įvairiausių medinių statinių gamintojai, tad pasiūlyti tikrai turime ką: nuo medinio sandėliuko ar garažo iki erdvaus ir funkcionalaus vasarnamio ar surenkamo sodo namelio.

  Vasarnamis – vieta kokybiškam poilsiui

  Pastaraisiais metais, kai vis daugiau žmonių turi galimybę dirbti nepilną darbo savaitę arba iš nuotolio, vasarnamių paklausa išaugo labai ženkliai. Jei anksčiau vasarnamiai paprastai būdavo statomi kolektyviniuose soduose, tai dabar žmonės vis dažniau juos įsirengia savo sodybose ar privačiuose žemės sklypuose. Būtent ten, kur praleidžia laisvalaikį, atostogas ar nori trumpam pabėgti nuo miesto užterštumo ir triukšmo.
  Vasarnamių tipo nameliai nėra skirti gyventi juose ištisus metus, tai – sezoninio naudojimo statinys. Jie nėra papildomai apšiltinti, todėl vasarnamiais dažniausiai žmonės naudojasi, kai sušyla oro temperatūra lauke.
  Šie mediniai nameliai tinka kaip laisvalaikio variantas laiko praleidimui su šeima ar draugais, tačiau jie taip pat gali tapti ir papildomu pajamų šaltiniu, pavyzdžiui, jei vasarą nuspręsite išnuomoti juos atostogautojams, ieškantiems poilsio ramiame gamtos prieglobstyje.

  Medinių vasarnamių privalumai

  Medinukais dažnai vadinami vasarnamiai – labai populiarūs dėl savo ekologiškumo ir tvarumo, dėl jaukumo jausmo, kurį neabejotinai suteikia natūralus medis. Iš medžio pagaminti vasarnamiai yra nesudėtingos konstrukcijos, nereiklūs priežiūrai ir juos galima įsigyti už tikrai gerą kainą.
  Svarbiausias dalykas, į kurį reikėtų atsižvelgti renkantis medinį vasarnamį, yra medienos, iš kurios jis pagamintas, kokybė, medžio rūšis, apdirbimo būdas. Būtent šie dalykai lems statinio būklės tvarumą ir ilgaamžiškumą.

  Standartinis ar individualus projektas?

  Šiuo metu galime pasiūlyti 6 standartinius vasarnamių projektus: Dove, Roma, Clifton, Velsas, Savana, Fremont, kurių kainos svyruoja nuo 9.400 iki 12.950 eur, priklausomai nuo pasirinkto modelio, statinio išmatavimų, vidaus ploto, langų ir durų skaičiaus, stiklinimo būdo, stogo kampo.
  Jei standartiniai vasarnamių projektai neišpildo visų Jūsų lūkesčių, visada esame pasiruošę aptarti Jūsų pageidavimus ir, atsižvelgiant į juos, parengti individualų vasarnamio projektą.

  Kas svarbu planuojant įsigyti vasarnamį?

  Vasarnamio projekto pasirinkimas turėtų būti iš anksto gerai apgalvotas ir pasvertas sprendimas. Svarbu įsivertinti, ne tik kokio dydžio namelio norite, bet ir apmąstyti patogų vidinių erdvių išplanavimą, nuspręsti, kiek ir kokių pagalbinių patalpų reikės (pavyzdžiui, susidėti rečiau naudojamiems daiktams, buitinei technikai ar rakandams), jei reikia, pasitarti su specialistu.
  Tampame vis labiau mobilesni, tad apgalvojant vidaus patalpų išdėstymą, vertėtų mąstyti plačiau ir erdves įsirengti taip, kad, reikalui esant, būtų galima keisti jų paskirtį (pavyzdžiui, vaiko kambarį perdaryti į darbo kabinetą ar mini sporto salę ir pan.).
  Derinant vasarnamio projektą, apgalvokite ir jo stovėjimo padėtį sklypo atžvilgiu, nes nuo to priklausys pro langus į namus patenkančios šviesos ir saulės šilumos srautas. Pagal tai rinkitės langų skaičių bei dydį, įvertinkite, iš kurios pusės tekės saulė ir kaip jos apšviestos atrodys namų erdvės.

  Operatyvumas – mūsų vizitinė kortelė

  Konkretų Jūsų pasirinkto vasarnamio projektą ir jo gamybos terminą su Jumis aptarsime ir detaliai suderinsime telefonu arba el.paštu. Užsakyto vasarnamio ilgai laukti nereikės – jis bus pagamintas ir paruoštas atsiėmimui per 2-6 savaites nuo užsakymo apmokėjimo dienos.
  Pagamintas surenkamas medinis vasarnamis yra greitai ir paprastai sumontuojamas ant įrengto pamato. Tam pilnai užteks 1-2 dienų.