4 patarimai, kaip įsigyti svajonių sodo namelį

 • 4 patarimai, kaip įsigyti svajonių sodo namelį

  Sodo namelis – tai atgaiva jūsų kūnui ir sielai. Pasibaigus darbo dienai dažnas gyvenantys mieste nori pabėgti nuo miesto šurmulio.

  Tai padaryti galite įsigiję nuosavą sodo namelį, kuriame galėsite atsigauti po dienos darbų arba prasmingai praleisti laiką su šeimos nariais. Vasaras galėsite leisti su draugais, kolegomis, giminėmis, pasikvietę juos pas save.

  Sodo nameliai pasižymi ne tik grožiu, bet ir funkcionalumu. Namelį galite paversti gyvenamuoju būstu jį tinkamai apšiltinus ir įsivedus vandentiekį. Atlikus šiuos žingsnius namelyje galėsite gyventi visais sezonų laikais.  Taip pat norime su jumis pasidalinti 4 patarimais kurie tikimės, kad padės įsigyti svajonių sodo namelį.

  1 patarimas - tinkamas namelio dydžio pasirinkimas

  Prieš nusprendžiant kokio dydžio sodo namelis reikalingas, pirmiausia turite nuspręsti kokiai paskirčiai bus naudojamas sodo namelio patalpos: daiktų sandėliavimui, poilsiui, kaip darbo vieta, o gal įrengsite vaikų žaidimų kambarį. Be šių išvardintų dalykų reikėtų pagalvoti apie tai kokie daiktai bus laikomi ir ar su laiku keisis daiktų skaičius.

  Kai jau nuspręsite kam bus skirtas sodo namelis, tik tada galvokite apie namelio išmatavimus. O jeigu šioje vietoje sunku priimti sprendimą - kreipkitės į mūsų specialistus, kurie atsižvelgdami į jūsų individualius poreikius paruoš namelio projektą ir paskaičiuos tikslią kainą. Namelis bus pagamintas per 4 – 6 savaites.

  2 patarimas – tinkamas karkaso ir stogo tipo pasirinkimas

  Karkasas – pastato griaučiai, suteikiantys jam formą, stiprumą ir pastovumą. Renkantis storesnį karkasą būsite tikri, kad sodo namelis bus tvirtesnis, turės didesnę atramą ir daug metų stovės nepakeitęs savo formos.

  Be tinkamo karkaso pasirinkimo svarbu pasirinkti tinkamą stogo konstrukciją. Stogas gali būti vienšlaitis arba dvišlaitis. Dvišlaitis stogas turi du šlaitus, tai reiškia, kad tokia stogo konstrukcija suteikia papildomos erdvės nameliui ir leidžia lengviau judėti. Vienšlaitis stogas turi vieną nuolydį ir tokio namelio stogo aukštis keisis laipsniškai. Jeigu namelį planuojate statyti šalia tvoros ar sienos tinkamesnis  pasirinkimas būtų vienšlaitis stogas.

  3 patarimas – tinkamas langų ir durų pasirinkimas

  Langai tikriausiai bus nereikalingi namelį įrengiant vietoj sandėliavimo patalpų, tačiau visais kitais atvejais tikriausiai norėsis, kad į namelio vidų patektų natūralios saulės šviesos. Jeigu norisi, kad į namelį patektų dar daugiau šviesos verta rinktis stumdomas durys arba langus – tai suteiks namelio vidui ne tik daugiau šviesos, bet ir modernumo.

  Sodo namelis su dvejomis lauko durimis užtikrins geresnę prieigą, tačiau jeigu namelyje nėra laikomi dideli daiktai, jo paskirtis nėra daiktų sandėliavimas – pakanka ir vienų durų. Kiek durų ir kokio tipo jas pasirinkti, vertėtų atsižvelgti į namelio stovėjimo vietą ir durų varstymo pusę, siekiant išvengti praėjimo problemų.

  4 patarimas – tinkamas biudžeto įvertinimas

  Sodo namelio kainos yra skirtingos. Skirtingai kainai įtakos turi namelio dydis, namelio funkcionalumas ir medžiagos iš kurių bus pastatytas ar statomas namelis. Taip pat jeigu ruošiamas namelio projektas, samdote specialistus, žinokite, kad tai gali kainuoti daugiau, bet tik tokiu atveju turėsite savo svajonių sodo namelį.

  www.trijade.lt sodo namelių kainos prasideda nuo 2000 iki 5000 €. Sodo namelį galite užsisakyti iš mūsų jau siūlomų arba kreiptis dėl individualaus projekto. Tokiu atveju sodo namelį pagaminsime tokio kokio norite jūs.