Mediniai sodo nameliai

 • Kaina 1900  - 3900 
  Kaina 1850  - 4200 
  Kaina 3200  - 6900 
  Kaina 3200  - 6200 
  Kaina 1850  - 4150 
  Kaina 2600  - 5500 
  Kaina 3000  - 6150 
 • DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI (DUK)

 • MEDINIAI SODO NAMELIAI

  Sodo nameliai – puiki vieta tiems kam patinka ramybė, kas nori pabėgti nuo miesto šurmulio ar atsipalaiduoti po įtemptų dienos darbų. Sodo nameliai skirti ne tik atsipalaidavimui ar pabūvimui su šeimos nariais - sodo nameliuose galima gyventi visais metų laikais. Norint gyventi rudenį ar žiemą rekomenduojama apšiltinti namelio stogą, sienas ir grindis.
  Sodo namelių yra pačių įvairiausių: mediniai, karkasiniai, skydiniai, surenkami, moduliniai, sodo nameliai su terasa. Mes prekiaujame mediniais sodo nameliais, kurie tinkami gyventi arba apsistoti atsostogaujant. Mūsų manymu mediniai sodo nameliai yra patys patvariausi ir patys jaukiausi gyventi ar apsistoti.

   

  Kodėl verta įsigyti sodo namelį?
  Sodo namelis gali turėti ne vieną paskirtį. Namelyje galima gyventi visais metų laikais, galite įsteigti namelių poilsiavietę ir apgyvendinti svečius. Taip pat sodo namelis gali pavirsti į vasarnamį, darbines patalpas ir pan.
  Sodo namelis gali prilygti tipiniam namui. Tai reiškia, kad parengus tinkamą pastato išplanavimą, neinvestavus tam per daug pinigų turėsite tipinį gyvenamąjį namą su visais patogumais.
  Ekonomiškesnis variantas. Sodo namelio įrengimas yra kur kas paprastesnis palyginus su tipinio namo įrengimu. Tokius namus įrengti ir sumontuoti yra kur kas paprasčiau.

  Sodo namelio kaina ir pastatymas
  Sodo namelių kaina priklauso nuo pasirinkto namelio dydžio, konstrukcinių sprendimų, stogo dangos, montavimo ir įrengimų darbų. Pas mus sodo namelius galite įsigyti nuo 2000 eurų. Kiekvienas namelis turi savo išmatavimus ir nuo jų priklauso namelio kaina. Transportavimo išlaidos ir stogo dangos surinkimas į kainą neįskaičiuoti.
  Renkantis sodo namelį turite numatyti iškarto kokią sumą galite skirti, kokių išmatavimų namelis reikalingas, koks modelis tinkamiausias ir kiek laiko galite laukti, kol namelis bus pagamintas ir pastatytas.
  Užsisakant sodo namelį galite pasirinkti sienos storį- kuo sienos bus storesnės, tuo namas bus šiltesnis. Durų/lagų stiklinimą duodame rinktis iš 4 variantų. Kiekvieno namelio išmatavimai skirtingi, vieni turi terasą, kiti neturi. Jeigu neradote norimo namelio ar radote, bet dar turite papildomų pageidavimų, susisiekite su mumis ir juos išsakykite.
  Namelius pagaminsime ir paruošime atsiėmimui per 2 – 6 savaites nuo apmokėjimo dienos. Mūsų gaminamuose nameliuose lauko durys ir langai atsidaro į lauką, o varstymo kryptis ir stiklinimas gali būti keičiami.