Kodėl verta rinktis nedidelį sodo namelį?

 • Kodėl verta rinktis nedidelį sodo namelį?

  Sodo nameliai – tai puikus pasirinkimas norintiems pabėgti nuo miesto šurmulio, mėgstantiems ramybę bei būvimą gamtos apsuptyje.

  Sodo namelių paklausa kiekvienais metais didėja, nes sodo nameliai nekainuoja daug, juos paprasta pasistatyti ir įsirengti. Pasistačius didelį sodo namą, tinkamai jį apšildžius, vidų įsirengus pagal savo poreikius, namelyje galima gyventi visais metų laikais. Tačiau nenorint didelio gyvenamojo sodo namo galima įsirengti nedidelį sodo namelį, kuriame galėsite apsistoti retkarčiais. Šis sodo namelis galės tapti jums kaip darbo vieta, vaikų žaidimų namelis ar poilsio vieta. Kodėl verta rinktis sodo namelį ir kokie būtų jo didžiausi privalumai?

  Nedidelio sodo namelio privalumai

  • Namelį galima įsirengti kaip darbo vietą, kurioje turėsite pakankamai vietos. Namelio vidų galėsite įsirengti taip kaip norite patys ir net neabejojame, kad namelis atrodys žavingai jūsų kieme.
  • Nedidelį sodo namelį galite panaudoti kaip dirbtuves ar sandėliavimo patalpas. Jeigu mėgstate kurti daiktus, tapyti, drožinėti iš medžio, nedidelis sodo namelis bus pats geriausias pasirinkimas, kuriame galėsite netrukdomai užsiimti kūrybiniu procesu. Namelį įsirengus kaip sandėliavimo patalpą galėsite laikyti vaikų dviračius, žaislus ar tuo metu nereikalingus daiktus.
  • Auginate vaikus ir vaikai pareiškė, kad nori žaislinio namelio? Nustebinkite juos ir nupirkite nedidelį sodo namelį, kuriame mažieji galės žaisti, piešti, mokytis, švęsti gimtadienius, pasikviesti draugus ar pabūti atskirai nuo tėvų.
  • Jeigu jums svarbu laikas sau, įsigydami nedidelį sodo namelį laiko sau turėsite daug. Galėsite medituoti, užsiimti jogos pratimais, sportu, nieko netrukdomi. Sodo namelį galėsite pasistatyti, bet kurioje norimoje vietoje bei įsirengti pagal savo viziją.
  • Turėsite kur pasislėpti esant prastoms oro sąlygoms. Jeigu turite didelį žemės sklypą, kuriame yra daug veiklos ir neturite pastogės – nedidelis sodo namelis tinkamiausias pasirinkimas, kuriame galėsite ne tik pasislėpti nuo prastų oro sąlygų, bet ir pernakvoti.

  Kodėl mediniai sodo nameliai?

  Sodo nameliai pagal tipą skirstomi į karkasinius, skydinius, surenkamus, modulinius, medinius bei sodo namelius su terasa. Mediniai sodo nameliai yra vienas iš geriausių pasirinkimų ieškantiems patvaraus, ilgaamžio ir paprastai pastatomo sodo namelio. Medinį sodo namelį yra lengviausia perkelti iš vienos vietos į kitą, taip pat jį galima perdažyti, bet kada užsinorėjus pakeisti spalvą. Medienos gaminiai sukuria ramybės jausmą, todėl įsigijus šio tipo namelį didelė tikimybė, kad pagerės psichinė savijauta. Namelio pasistatymas ir išlaikymas nereikalauja daug išlaidų, todėl jeigu norite sutaupyti ir vertinate ekonomiškumą, net neabejojame, kad tinkamesnio pasirinkimo nei medinis sodo namelis – nerasite.

  Sodo namelio įsirengimas

  Visiškai nesvarbu kokią paskirtį atliks įsigytas nedidelis sodo namelis: jame medituosite, dirbsite, priimsite svečius ar jis bus skirtas vaikams žaisti – tinkamas namo įsirengimas suteiks jaukumo. Įsirenginėjant sodo namelį būtina numatyti ar jame bus reikalingas vandentiekis ir elektra. Jeigu yra galimybė vandentiekį paprasčiausia prijungti prie centralizuotų vandens ir nuotekų tinklų, elektrą įsivedžioti patiems arba samdyti specialistus.

  Verta pagalvoti ir apie namo šildymą – rinksitės elektrinį šildymą, šildymą malkomis ar dujomis. Taip pat labai svarbus dalykas, kurio nereikia pamiršti – namo vėdinimas, kuris užtikrins nuolatinį šviežio oro tiekimą į kambarius. Rekomenduojama įsirengti ventiliacinę sistemą su šilumos sugrąžinimu. Pagrindinis sistemos pranašumas, kad mokėsite mažesnes šildymo išlaidas, o tai lems sodo namelio eksploatacijos išlaidas.

  Mūsų konsultantai pasiruošę padėti, atsakyti į jūsų kilusius klausimus ir padėti išsirinkti tinkamą sodo namelį atsižvelgiant į individualius poreikius.