Mediniai sodo nameliai

 • Mediniai sodo nameliai

  Žmonės mėgsta pabėgti nuo miesto šurmulio ir pabūti ramioje aplinkoje.

  Šia ramia aplinka gali tapti nuosavas žemės sklypas su nuosavu sodo nameliu. Nuosavoje sodyboje žmonės ne tik pabėga nuo miesto šurmulio, bet ir užsiima sodininkyste, smagiai leidžia laiką namų aplinkoje. Sodo namelis sodą pavers patogiu ir tinkamu leisti laiką su šeima, draugais, ne tik dienos metu, bet ir vakarais. O dar tinkamai apšildžius sodo namelį galima jame leisti ne tik šiltus vasaros, bet ir šaltus žiemos vakarus. Netgi jame apsigyventi. Namelių tipų daug, todėl trumpai supažindinsime su visais ir plačiau pakalbėsime apie medinius sodo namelius.

  Sodų namelių tipai

  Mediniai sodo nameliai pasižymi savo patvarumu, ilgaamžiškumu, jį apšildyti ganėtinai paprasta. Taip pat mediniai sodo nameliai pasižymi itin gera garso izoliacija, atsparumu besikeičiančioms oro sąlygoms.
  Skydiniai sodo nameliai – vienas iš paprasčiausių ir greičiausių pasirinkimo variantų. Nameliai statomi iš skydų, kurie pasižymi kokybe, patvarumu ir ilgaamžiškumu.
  Surenkamų sodo namelių surinkimas ir pastatymas yra pats paprasčiausias, nes namelis į vietą atvežamas jau pagamintas su sienomis, langais, išorine apdaila. Telieka jį pastatyti ant paruoštų pamatų.
  Moduliniai sodo nameliai konstruojami iš gamykloje pagamintų modulių ir sujungiami į vieną pastatą. Moduliniai nameliai išsiskiria garso izoliacinėmis savybėmis, tvirtumu, tvarumu ir aukšta kokybe.
  Sodo nameliai su terasa pats paklausiausias ir populiariausias šių dienų pasirinkimas. Dalį medinių sodo namelių pas mus galite įsigyti jau su terasomis. Prie kitų terasas galima primontuoti atskirai, pateikus matmenis ir priderinus prie namelio projekto tinkamo dydžio terasos platformą.

  Medinių sodo namelių privalumai

  Kaip jau minėjome medinis sodo namelis pasižymi ilgaamžiškumu, garso izoliacija ir atsparumu besikeičiančioms oro sąlygoms. Nameliai turi ir kitų privalumų, tokių kaip:
  Patogumas. Sodo namelyje galite įsirengti visus jums norimus patogumus. Svarbiausia pasirinkti tinkamą išplanavimą, namelio dydį ir namelio vidų suprojektuoti pagal save, kad gyventi būtų jauku.
  Ekonomiškumas. Medinis sodo namelis pasižymi ekonomiškumu, jo išlaikymas nereikalauja daug išlaidų, nebent patys gyventojai norės ką patobulinti, kad gyventi būtų komfortiškiau.
  Pigumas. Lyginant su rimto namo statyba, sodo namelį pastatyti kainuoja nedaug. Nameliai konstrukcija yra paprasta, jie greitai surenkami ir nereikalauja didelio biudžeto.
  Universalumas. Namelyje laiką galima leisti vieniems, su šeimos nariais, giminaičiais ar draugais. Namelyje galėsite leisti šaltus vakarus, pasislėpti nuo permainingų oro sąlygų ir atsibusti nuo paukščių čiulbėjimo garsų, o ne automobilių keliamo triukšmo.
  Gyvenamasis būstas. Medinis sodo namelis jį reikiamai sutvarkius ir apšildžius gali tapti jūsų gyvenamuoju būstu su visais patogumais.

  Ką reikia žinoti prieš statant sodo namelį

  Prieš statant sodo namelį reikia apgalvoti kelis svarbiausius aspektus, kad namo statybos būtų sėkmingos ir kad sodo namelis atitiktų lūkesčius.

  • Apsvarstykite kiek finansų galite skirti medinio namelio statybai.
  • Susiplanuokite vietas kur bus laikomi rečiau naudojami daiktai.
  • Prieš užsisakydami sodo namelį, nuspręskite kiek kambarių reikės ir apgalvokite kiekvieno kambario paskirtį. Taip namelis nebus nei per didelis, nei per mažas – atitiks jūsų poreikius.
  • Pasirinkite tinkamą apšvietimą, o tai padaryti galima projekte pažymint vietas, kuriuose turi būti suprojektuoti langai ir kitas apšvietimas.
  • Kai namelio statyba jau baigta reikia nuspręsti kokios spalvos vyraus interjere. Pasirinktos tinkamos spalvos lemia ne tik tai kaip stilingai atrodys namas, bet ir turės įtakos erdvės pojūčiui.