Return policy (LT)

 • Prekių grąžinimas ir keitimas.

  1.1. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės gali būti keičiamos, grąžinamos vadovaujantis aktualiomis Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatomis. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami mokėjimo pavedimu ir tik į mokėtojo banko sąskaitą.
  1.2. Norėdamas grąžinti prekę(-es) remiantis Taisyklių 1.1. punktu, Pirkėjas praneša Pardavėjui apie tai raštu (el. paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo daikto atsiėmimo / pristatymo dienos, išskyrus atvejus, kai sutartis sudaryta dėl prekių, kurios buvo gaminamos pagal Pirkėjo individualų užsakymą arba yra akivaizdžiai jam pritaikytos.
  1.3. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
  1.3.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  1.3.2. prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
  1.3.3. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė);
  1.3.4. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo;
  1.3.5. grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
  1.4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 1.3. straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
  1.5. Grąžinamas prekes Pirkėjas pristato pats adresu Levaniškių g. 6, Levaniškių k., LT-33174 Molėtų r. darbo dienomis nuo 07.00 iki 17.00 valandos. Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir / ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.
  1.6. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.
  1.7. Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.
    

$('body:not(.page-index) #content').append('
Ecological
Pickup from the warehouse isFREE
Assembly
Warranty
');